Αυτόματη επικεφαλίδα: Λάβετε τον τίτλο

Λάρνακα

REPORT: Αναφορές στον Διευθυντή Λογιστηρίου

ΡΌΛΟΣ ΘΈΣΗΣ: Οι αρμοδιότητες του Γραμματέα Λογαριασμών περιλαμβάνουν την εγγραφή λογιστικών αρχείων που διασφαλίζουν τη συμμόρφωση με όλους τους ελέγχους και τις διαδικασίες. Θα πρέπει επίσης να διασφαλίζει ότι όλες οι χρηματοοικονομικές συναλλαγές/πληροφορίες καταγράφονται με ακριβή και έγκαιρο τρόπο.

ΚΑΘΉΚΟΝΤΑ:

Εφαρμόζει τις ακόλουθες διαδικασίες:

  • Καταχώρηση λογιστικών αρχείων στο λογισμικό πρόγραμμα της Εταιρείας
  • Καταχώριση πληρωμών και εισπράξεων
  • Έκδοση τιμολογίων και αποδείξεων
  • Προετοιμασία τραπεζικών καταθέσεων
  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών
  • Προετοιμασία προσφορών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και προετοιμασία παραγγελιών
  • Ελέγξτε την αναφορά παρακολούθησης χρόνου και εισαγάγετε ώρες όπου είναι απαραίτητο
  • Εγγραφή αδειών προσωπικού στο λογισμικό
  • Άλλα συναφή καθήκοντα
  • Οτιδήποτε άλλο ανατίθεται από τον Γενικό Διευθυντή της Εταιρείας σε σχέση με τα καθήκοντά του

Δείκτης μέτρησης απόδοσης

  • Αποδοτικότητα
  • Ακρίβεια των συναλλαγών
  • Αποδοτικότητα συλλογής

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΆ ΠΡΟΣΌΝΤΑ, ΕΜΠΕΙΡΊΕΣ:

  • LCCI – Ανώτεροι κάτοχοι διπλώματος Λογιστικής
  • Οι κάτοχοι πανεπιστημιακού πτυχίου λογιστικής ή άτομα στη διαδικασία απόκτησης επαγγελματικού τίτλου (ACA, ACCA, CPA) θα θεωρηθούν ως πρόσθετο προσόν